Harmonogram stałych zajęć 2022/2023


ATElier Kultury - Centrum

A. Mickiewicza 2

Poniedziałek:

17.00 – 21.00 Warsztaty improwizacji komediowej – Michał Kirker (50 zł/miesiąc)

17.30 – 18.30 Warsztaty wokalne (grupa młodsza) – Karolina Sypniewska (50 zł/miesiąc)

18.30 – 19.30 Warsztaty wokalne (grupa starsza) – Karolina Sypniewska (50 zł/miesiąc)

Wtorek:

10.00 – 11.00 Zajęcia taneczne UTW – Judyta Fidzińska

17.00 – 18.00 Plastyka sensoryczna (grupa przedszkolna) – Katarzyna Kałas (50 zł/miesiąc)

18.00 – 19.00 Plastyka sensoryczna (grupa szkolna) – Katarzyna Kałas (50 zł/miesiąc)

17.30 – 21.00 Zajęcia teatralne (wiek 15+) – Kamil Bzyku Bzukała (50 zł/miesiąc)

Środa:

16.00 – 17.30 Zajęcia dla przedszkolaków metodą Marii Montessori – Katarzyna Kałas (50 zł/miesiąc)

18.00 – 21.00 Zajęcia teatralne (wiek 15+) – Kamil Bzyku Bzukała (50 zł/miesiąc)

 

19.00 – 20.30 Chór Belcanto – Jadwiga Hild

Czwartek:

15.00 – 17.00 Pracownia plastyczna dla dzieci – Julia Ptasznik (50 zł/miesiąc)

17.00 – 19.00 Pracownia plastyczna dla młodzieży – Julia Ptasznik (50 zł/miesiąc)

18.30 – 21.00 Zajęcia teatralne (wiek 15+) – Kamil Bzyku Bzukała (50 zł/miesiąc)

W zależności od zapisów:

Lekcje z historii sztuki dla klas I – III – pierwszy czwartek miesiąca – Paulina Śląska (50 zł grupa)

Lekcje z historii sztuki dla klas IV – VIII – trzeci czwartek miesiąca – Paulina Śląska (50 zł grupa)

Lekcje z historii sztuki dla klas szkół ponadpodstawowych – drugi i czwarty czwartek miesiąca – Paulina Śląska (50 zł grupa)

ATElier Kultury - Jeleń

Wiosny Ludów 1

Poniedziałek:

15.00 – 16.00 Morski Klub 3-latka. Zajęcia integracyjne – Katarzyna Kałas

15.00 – 17.00 Zajęcia wokalne – Karolina Sypniewska (50 zł/miesiąc)

16.00 – 17.00 Plastyka sensoryczna – Katarzyna Kałas (50 zł/miesiąc)

17.00 – 17.45 Aerobik dla mamy z dzieckiem – Joanna Kulawik (60 zł/miesiąc lub 20 zł/zajęcia)

18.00 – 19.00 Kreatywne inspiracje – Katarzyna Kałas

18.00 – 19.00 Aerobik – Joanna Kulawik (60 zł/miesiąc lub 20 zł/zajęcia)

Wtorek:

15.00 – 15.45 Plastyka Bąbelki – Katarzyna Kałas

15.45 – 16.30 Rytmika – Małgorzata Letner – Melczyk

16.30 – 17.30 Jaworowe Ludki – Małgorzata Letner – Melczyk

17.00 – 17.45 Aplauz grupa młodsza (od lat 6) – Joanna Kulawik

18.00 – 18.45 Aplauz grupa starsza (od lat 9) – Joanna Kulawik

Środa:

9.00 „Zwyczaje i obrzędy ludowe” – cykl spotkań dla uczniów – Małgorzata Letner – Melczyk

Czwartek:

15.15 – 16.00 Rytmika – Małgorzata Letner – Melczyk

16.00 – 17.00 Kreatywne inspiracje – Katarzyna Kałas

16.00 – 17.00 Aerobik dla seniorek – Joanna Kulawik (60 zł/miesiąc lub 20 zł/zajęcia)

16.30 – 17.30 Jaworowe Ludki – Małgorzata Letner – Melczyk

17.00 – 18.00 Plastyka sensoryczna – Katarzyna Kałas (50 zł/miesiąc)

ATElier Kultury - Niedzieliska

Szczakowska 35 b

Wtorek:

14.00 – 16.00 Chór – Uniwersytet Trzeciego Wieku

Drugi wtorek miesiąca – spotkania STK

Środa:

16.00 – 18.00 Próba zespołu Jaworznianki

Piątek:

18.00 – 22.00 Próba zespołu (wynajem)

Niedziela:

10.00 – 14.00 Próba zespołu (wynajem)

Regulamin uczestnictwa w zajęciach 
Karta zgłoszenia na zajęcia
Opłaty za zajęcia