Harmonogram stałych zajęć 2022/2023


ATElier Kultury - Centrum

A. Mickiewicza 2

Poniedziałek:

17.00 – 21.00 Warsztaty improwizacji komediowej – Michał Kirker (50 zł/miesiąc)

17.30 – 18.30 Warsztaty wokalne (grupa młodsza) – Karolina Sypniewska (50 zł/miesiąc)

18.30 – 19.30 Warsztaty wokalne (grupa starsza) – Karolina Sypniewska (50 zł/miesiąc)

Wtorek:

9.00 – 10.00 Zajęcia taneczne UTW – Judyta Fidzińska

17.00 – 18.00 Plastyka sensoryczna (grupa przedszkolna) – Katarzyna Kałas (50 zł/miesiąc)

18.00 – 19.00 Plastyka sensoryczna (grupa szkolna) – Katarzyna Kałas (50 zł/miesiąc)

18.00 – 21.00 Zajęcia teatralne (wiek 15+) – Kamil Bzyku Bzukała (50 zł/miesiąc)

Środa:

16.00 – 17.30 Zajęcia dla przedszkolaków metodą Marii Montessori – Katarzyna Kałas (50 zł/miesiąc)

19.00 – 20.30 Chór Belcanto – Jadwiga Hild

Czwartek:

15.00 – 17.00 Pracownia plastyczna dla dzieci – Julia Ptasznik (50 zł/miesiąc)

17.00 – 19.00 Pracownia plastyczna dla młodzieży – Julia Ptasznik (50 zł/miesiąc)

18.00 – 21 Zajęcia teatralne (wiek 15+) – Kamil Bzyku Bzukała (50 zł/miesiąc)

W zależności od zapisów:

Lekcje z historii sztuki dla klas I – III – pierwszy czwartek miesiąca – Paulina Śląska (50 zł grupa)

Lekcje z historii sztuki dla klas IV – VIII – trzeci czwartek miesiąca – Paulina Śląska (50 zł grupa)

Lekcje z historii sztuki dla klas szkół ponadpodstawowych – drugi i czwarty czwartek miesiąca – Paulina Śląska (50 zł grupa)

ATElier Kultury - Jeleń

Wiosny Ludów 1

Poniedziałek:

16.00 – 17.00 Warsztaty wokalne – Karolina Sypniewska (50 zł/miesiąc)

16.00 – 17.00 Plastyka sensoryczna – Katarzyna Kałas (50 zł/miesiąc)

17.00 – 18.00 Grupa taneczna Aplauz I – Dominika Dutka (od 10.10)

18.00 – 19.00 Kreatywne inspiracje (grupa młodsza) – Katarzyna Kałas, Dominika Dutka

Wtorek:

15.00 – 15.45 Klub Baja – Katarzyna Kałas

15.45 – 16.30 Rytmika – Małgorzata Letner – Melczyk

16.30 – 17.30 Jaworowe Ludki – Małgorzata Letner – Melczyk

17.30 – 18.30 Grupa taneczna Aplauz II – Dominika Dutka (od 11.10)

Środa:

17.00 – 18.00 Grupa taneczna Aplauz I – Dominika Dutka (od 12.10)

18.00 – 19.00 Grupa taneczna Aplauz II – Dominika Dutka (od 12.10)

19.00 – 20.00 Aerobik dla pań – Dominika Dutka (50 zł/miesiąc) (od 12.10)

Czwartek:

15.15 – 16.00 Rytmika – Małgorzata Letner – Melczyk

16.00 – 17.00 Kreatywne inspiracje (grupa starsza) – Katarzyna Kałas, Dominika Dutka

16.30 – 17.30 Jaworowe Ludki – Małgorzata Letner – Melczyk

17.00 – 18.00 Plastyka sensoryczna – Katarzyna Kałas (50 zł/miesiąc)

17.30 – 18.30 Aerobik dla seniorek – Dominika Dutka (50 zł/miesiąc) (od 13.10)

ATElier Kultury - Niedzieliska

Szczakowska 35 b

Wtorek:

14.00 – 16.00 Chór – Uniwersytet Trzeciego Wieku

Drugi wtorek miesiąca – spotkania STK

Środa:

16.00 – 18.00 Próba zespołu Jaworznianki

Piątek:

18.00 – 22.00 Próba zespołu (wynajem)

Niedziela:

10.00 – 14.00 Próba zespołu (wynajem)

 

Regulamin uczestnictwa w zajęciach 
Karta zgłoszenia na zajęcia
Opłaty za zajęcia http://atelierkultury.pl/wp-content/uploads/2022/08/oplaty-za-zajecia.pdf